Kapat

Öğrenci Konseyi

Geri

Öğrenci Konseyi

Öğrenci katılımını kültürünün bir parçası sayan Işık Üniversitesi, öğrencilerin bölüm, fakülte ve üniversite kurullarında temsilini sağlar. Öğrenciler bu yolla, hem günlük hayatlarının geçtiği ortamı belirleme şansına sahip olur, hem de gelecekte iş yaşamında karşılaşacakları yönetsel konular hakkında deneyim kazanırlar.

Öğrenci Konseyi, öğrencilerin fikir ve önerilerini okul yönetimi ya da ilgili idari birimler ile paylaşarak alınan kararlarda öğrenci istek ve görüşlerinin gözönünde bulundurulmasını sağlar. Öğrenci temsilcileri, tüm üniversite yönetim kurulu ve senato toplantılarına katılarak fikir ve önerilerini okul yönetimi ile paylaşırlar. Bunun yanında, öğrenciler ile alakalı komisyonlarda (burs komisyonu, kütüphane komisyonu, yurtlar yönetim kurulu vb.) öğrencileri temsil ederek fikir ve görüşlerini ilgili komisyon ile paylaşırlar.

Öğrenci Konseyi İletişim:

ok@isikun.edu.tr Instagram Twitter

BİRİM GÖREVLİLERİMİZ

Öğrenci Konseyi Yönetim Kurulu Başkanı: İpek Kardelen Çetinkaya
Başkan Yardımcısı: Oğuzhan Koca
Genel Sekreter: İlker Aydın
Yazman: Yağmur Kevser Yıldırım
Sayman: Mahir Saçu
SKS ve Kulüpler Sorumlusu: Sevkan Eryılmaz
Halkla İlişkiler ve Sosyal Medya Sorumlusu: Gizem Uzun
Eğitim ve Fakülteler Sorumlusu: Gizem Veral, Mert Öztürk
Dış İlişkiler Sorumlusu: Aydın Akça
Bilgi İşlem Sorumlusu: Alperen Öz
Organizasyon Sorumlusu: Tuğçe Avcı
Çalışma Ekibi Sorumlusu: Alihan Tayçu, Gökçem Yamak
Taşeron Denetim Sorumlusu: Emir Beşok

BÖLÜM TEMSİLCİLERİMİZ
  • YÖNETİM KURULU
    • Yönetim Kurulu Başkan: İpek Kardelen Çetinkaya
    • Genel Sekreter: Muhammet Ali Eser
    • Sayman: Burak Kutlu
    • Eğitim Sorumlusu: İsmail Makas
    • Spor, Kültür ve Sağlık Sorumlusu: Adem Deniz
  • DİVAN KURULU
    • Divan Kurulu Başkanı: Mustafa Öksüz
    • Divan Kurulu Başkan Yardımcısı: Abdussamed Başar
    • Divan Kurulu Başkan Yardımcısı: Berkay İsabetli
  • DENETİM KURULU
    • Denetim Kurulu Başkanı: Öykü Kıldan
    • Üye: Abdussamed Başar
    • Üye: Berkay İsabetli
  • FAKÜLTE BAŞKANLARI
    • İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte Başkanı: İPEK KARDELEN ÇETİNKAYA
    • Mühendislik Fakülte Başkanı: POLAT KELEŞ
    • Mimarlık Fakülte Başkanı: ÖYKÜ KILDAN
    • Fen Edebiyat Fakülte Başkanı: SERDAR ALTUN
    • Güzel Sanatlar Fakülte Başkanı: BEGÜM EMRE
    • Fen Bilimleri Enstitü Başkanı: İSMAİL MAKAS
    • Sosyal Bilimler Enstitü Başkanı: ADEM DENİZ
    • Meslek Yüksel Okulu Başkanı: ARSLAN ÇİFTLİK
    • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Başkanı: CEM AYGENDEMİR
  • BÖLÜM TEMSİLCİLERİMİZ

    Fen Bilimleri Enstitüsü;

    • Bilgisayar Mühendisliği (Yüksek Lisans): Burak Ertopcu
    • Elektronik Mühendisliği (Doktora): Doğan Dalva
    • Elektronik Mühendisliği (Yüksek Lisans): İsmail Makas

    Sosyal Bilimler Enstitüsü;

    • Görsel İletişim Tasarımı (Yüksek Lisans): Ayça Doğan
    • İç Mimarlık (Yüksek Lisans): Enes Furkan Söğüt
    • Klinik Psikoloji (Yüksek Lisans): Adem Deniz
    • Muhasebe ve Denetim (Yüksek Lisans): Nazlı Ceylan

    Yabancı Diller Okulu (SFL);

    • Yabancı Diller Okulu (SFL): Ulaş Güney Yerli

    Mimarlık ve Tasarım Fakültesi;

    • Endüstriyel Tasarım (Maslak) : Yağız Pala
    • İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü: Ege Özesen
    • Mimarlık Bölümü (Türkçe) : Güntülü Nur Fuçular
    • Mimarlık Bölümü (İngilizce): Öykü Kıldan
    • Peyzaj Mimarlığı (Maslak) : Kerem Nikrevan

    Fen Edebiyat Fakültesi;

    • Enformasyon Teknolojileri: Oğuz Birdal
    • Fizik: Erdem Berkay Başcura
    • İnsan ve Toplum Bilimleri: Kutay Ünsal
    • Matematik Bölümü: Gözde Yosun
    • Matematik Mühendisliği: Ece Nur Ergani
    • Psikoloji (Türkçe): Alperen Öz
    • Psikoloji (İngilizce): Serdar Altun
    • Yönetim Bilişim Sistemleri (Türkçe): Burak Bulut
    • Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce): Mert Bürge

    İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi;

    • İktisat: Berke Kajan
    • İşletme (Türkçe): Anıl Ateş
    • İşletme (İngilizce) : Mehtap Hamamcı
    • Muhasebe ve Denetim: İpek Kardelen Çetinkaya
    • Uluslararası İlişkiler: İlayda Melek Yazlak
    • Uluslararası Lojistik: Büşra Cingöz
    • Uluslararası Ticaret: Orhan Sinan Türker
    • Siyaset Bilimi : Atakan Özkan

    Mühendislik Fakültesi;

    • Biyomedikal Mühendisliği: Onur Çalışkan
    • Bilgisayar Mühendisliği: Ömer Berkhan Dayı
    • Endüstri Mühendisliği (İngilizce): Mert Öztürk
    • Endüstri Mühendisliği (Türkçe): Muhammet Saltan
    • Elektrik-Elektronik Mühendisliği: Burak Koray Arseven
    • İnşaat Mühendisliği (İngilizce): Cansu Azizağaoğlu
    • İnşaat Mühendisliği (Türkçe): Polat Keleş
    • Makine Mühendisliği (İngilizce): Tuba Kurt
    • Makine Mühendisliği (Türkçe): Mustafa Belen
    • Mekatronik Mühendisliği : Ahmet Üzgör
    • Otomotiv Mühendisliği: Mahmut Bektaş
    • Yazılım Mühendisliği: Burak Sağlam

    Güzel Sanatlar Fakültesi;

    • Görsel İletişim Tasarımı: Sami Furkan Şener
    • Görsel Sanatlar: Ekin Su Öztürk
    • İç Mimarlık (Maslak): Begüm Emre
    • Moda ve Tekstil Tasarımı: Deniz Tekali
    • Sinema ve Televizyon: Yaren Yılmaz

    Meslek Yüksek Okulu;

    • Giyim Üretim Teknolojisi: Nurgül Yıldırım
    • Grafik Tasarımı: Tarık Coşkun
    • Mimari Restorasyon: Semih Akbulut
    • Radyo ve Televizyon Teknolojisi: Arslan Çiftlik

    Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu;

    • Ameliyathane Hizmetleri: Meryem Mor
    • İş Sağlığı ve Güvenliği: Cem Aygendemir
    • Odyometri: Melis Kalaycı
    • Optisyenlik : Hakan Dedeoğlu
    • Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik: Buse Malta
    • Tıbbi Görüntüleme Teknikleri: Fırat Yıldırım
    • Tıbbi Laboratuvar Teknikleri: Cihan Bozkurt