Öğrenci Görüşü

Mekan yapma sanatı olarak tanımladığım Mimarlık kuramının, temellerini oluşturmaya devam ettiğim okulumda, portföyü geniş hocaların, atelye ortamı ve sıkıldığımızda bir an nefes almamızı sağlayan doğal çevre ile sürekli yeni şeyler tasarlama merak ve ilgisi uyandıran bu ortamı yani okulumu seviyorum. Her geçen gün yeni şeyler öğrenip ileride yapmak istediğim mesleğimi en iyi şekilde gerçek hayata geçirmek istiyorum.

    Cihat ARSLAN 214AR5091

''Mimarlık '' kavramı içerisinde bir çok alanda kaliteli ve iyi eğitim veren hocalarımız sayesinde kendimizi geliştirme imkanı bulduğumuz, doğa güzellikleri içerisinde sakin huzurlu bir ortamda eğitim alma şansımız olan okulumuzda olmaktan çok mutluyuz. Yeni tasarımlar ve projeler içerisinde daha etkin rol alma bu kavram içerisinde üretim yapabilmek çok büyük bir şans.

    Sibel ŞUT 213AR5058

Okulumuz mimarlık bölümü yeni kurulmasına rağmen diğer okullarla kıyaslandığında belli bir kalite düzeyine ulaşmış durumda. Tabi ki bu durumda olmasının sebebi öğretmen-öğrenci ilişkisinin ileri seviyede olması. Hocalarımız bize karşı çok iyi niyetli. Her problemimizde bize yardımcı oluyor ve sorunlarımızı çözüyorlar. Mimarlık okurken bunun ne kadar önemli olduğunu daha iyi anladım. Bunların hepsi başarıyı beraberinde getiriyor.

    Apdullah SEFER 214TAR5073

İlgili Dosyalar