2017-2018 Güz Yarıyılı EK MADDE 1 Uyarınca Kurumiçi / Kurumlararası Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

2017-2018 Güz Yarıyılı EK MADDE 1 Uyarınca Kurumiçi / Kurumlararası Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

2017-2018 Güz Yarıyılı EK MADDE 1 Uyarınca Kurumiçi / Kurumlararası Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

Sıra No

Kayıtlı olduğu Ünv.

Adı Soyadı

Geçmek İstediği Bölüm/Program

Burs Oranı

Kabul-Ret

1

ERCİYES ÜNV.

SERCAN SARAÇ

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

2

BAHÇEŞEHİR ÜNV.

MELİH AZAK

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

3

IŞIK ÜNV.

EREN CAN

İNŞAAT MÜH. TR

75%

Kabul

4

IŞIK ÜNV.

KÜBRA FELEK

YAZILIM MÜH.

75%

Kabul

5

IŞIK ÜNV.

İREMNUR TOPÇU

ENDÜSTRİ MÜH.

100%

Kabul

6

IŞIK ÜNV.

ÜMİT GÜNER

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

7

ATILIM ÜNV.

EMRE TAŞDEMİR

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

8

DUMLUPINAR ÜNV.

BATUHAN AYGÜN

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

50%

Kabul

9

IŞIK ÜNV.

ALİ DİYAR ÖZBAYHAN

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

10

KKTC İTÜ

MURAT BERK KONAK

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

11

NAMIK KEMAL ÜNV.

MUHAMMED CAN ÖZ

BİLGİSAYAR MÜH.

50%

Kabul

12

KKTC ODTÜ

BUSE NALBANTOĞLU

MAKİNE MÜH.

75%

Kabul

13

AVRASYA ÜNV.

ONUR DURMUŞ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

50%

Kabul

14

ATILIM ÜNV.

UMUTCAN ERDEM

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

15

IŞIK ÜNV.

SALİH ONUR GENCER

BİLGİSAYAR MÜH.

50%

Kabul

16

OKAN ÜNV.

ALİ BATUHAN YAMANARSLAN

BİLGİSAYAR MÜH.

50%

Kabul

17

IŞIK ÜNV.

METE KAAN ALKAN

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

18

TRAKYA ÜNV.

KEREM GÖZTEPE

MAKİNE MÜH. TR

75%

Kabul

19

IŞIK ÜNV.

GÖNENÇ ERDEM

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

20

GİRNE AMERİKAN ÜNV.

ÖMER BERK İLHAN

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

21

IŞIK ÜNV.

TUVANA NALBANT

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

22

IŞIK ÜNV.

GAMZE ÇAKIROĞLU

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

23

IŞIK ÜNV.

SİNAN YİĞİT FER

YAZILIM MÜH.

75%

Kabul

24

KADİR HAS

HASAN ÇAĞLAR ALTINTAŞ

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

25

KOCAELİ ÜNV.

MEHMETCAN TOPSAKAL

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

26

İST.AYDIN ÜNV.

BERKE GÜLER

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

27

ÖZYEĞİN ÜNV.

İREM KORAY

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

28

ÖZYEĞİN ÜNV.

GİZEM KORAY

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

29

ÇANKAYA ÜNV.

KAMİL ÖZKAZANÇ

İNŞAAT MÜH. İNG.

50%

Kabul

30

ÖZYEĞİN ÜNV.

CANER ASLAN

MAKİNA MÜH. İNG.

50%

Kabul

31

NEVŞEHİR HACIBEKTAŞİ VELİ

AHMET YÜKSEL BÜLBÜLOĞLU

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.

50%

Kabul

32

DÜZCE ÜNV.

ATAKAN OĞUZ

İNŞAAT MÜH. TR

75%

Kabul

33

ŞEHİR ÜNV.

RABİA SILA AYDIN

ENDÜSTRİ MÜH.

75%

Kabul

34

GELİŞİM ÜNV.

FIRAT ATASOY

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

35

IŞIK ÜNV.

YUSUF CAN DENEK

İNŞAAT MÜH. TR

RET*

36

IŞIK ÜNV.

CAN SAYGILI

BİLGİSAYAR MÜH.

50%

Kabul

37

IŞIK ÜNV.

SELAHATTİN BERBER

MAKİNE MÜH. TR

50%

Kabul

38

IŞIK ÜNV.

FEVZİ ŞANLI

İNŞAAT MÜH. TR

75%

Kabul

39

IŞIK ÜNV.

DİLAY GELİŞLİ

MAKİNA MÜH. TR

50%

Kabul

40

IŞIK ÜNV.

ERDOĞAN KIZILKAYA

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

41

IŞIK ÜNV.

EMRE KAYA

MAKİNA MÜH. TR

50%

Kabul

42

IŞIK ÜNV.

HALİL CEYHUN KESKİN

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

43

AKSARAY ÜNV.

YUNUS EMRE SARIKAYA

MAKİNA MÜH. TR

50%

Kabul

44

BİLKENT ÜNV.

FIRAT YILDIRIM

ENDÜSTRİ MÜH.

50%

Kabul

45

ÖZYEĞİN ÜNV.

BATUHAN PAŞALI

İNŞAAT MÜH. TR

50%

Kabul

46

OKAN ÜNV.

BUĞRA CAN KILIÇ

OTOMOTİV MÜH.

50%

Kabul

* ÖSYM Paunı yeterli değildir. 

İlgili Dosyalar