PressReader veritabanına abonelik gerçekleştirilmiştir.

PressReader veritabanına abonelik gerçekleştirilmiştir.

PressReader veritabanı ile 130 ülkeden, 60 dilde, 6.000 günlük gazeteye ve magazin dergisine tam sayfa orijinal baskısıyla aynı günde ulaşabilirsiniz.

Android, IOS ve Windows platformları için hazırlanan uygulama sayesinde cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile çevrimdışı olarak indirmiş olduğunuz gazete/dergileri okuyabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Kullanım
Gazete ve dergileri tarayıcı üzerinden okumak için www.pressreader.com adresine girebilirsiniz. Tarayıcı üzerinden kullanmak için kampüs içindeki kablolu/kablosuz internet ağına bağlı olmanız gerekmektedir. Sistem sizi otomatik olarak tanıyacaktır.

Mobil Kullanım
Bilgisayarınız veya mobil cihazınız için Google Play, App Store veya Windows Mağaza'dan "PressReader" isimli uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Mobil cihazınıza "PressReader" isimli uygulamayı yükledikten sonra öncelikle kendinize bir kullanıcı adı ve şifre oluşturunuz.

  • Kampüs Wi-Fi ağından internete 1 defa bağlandıktan sonra cihazınız otomatik olarak 7 gün boyunca yetkilendirilecektir.
  • Yetkilendirme işlemi ile birlikte kampüs dışında da 7 gün boyunca PressReader veritabanından aktif bir şekilde faydalanabilirsiniz.
  • 7 gün sonunda tekrar kampüs Wi-Fi alanına girildiğinde erişim yetkisi otomatik olarak 7 gün daha uzatılacaktır.
Kullanım Kılavuzu:
https://care.pressreader.com/hc/en-us/articles/202547739-Quick-Start-Guide

Veritabanına erişmek için tıklayınız.

İlgili Dosyalar