Kapat

Haftalık Ders Çizelgesi

Geri

Örgün Öğretim
Günler PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Saatler
8:30 9:20   Genel İngilizce I    Türkçe I   Tarihi Yapıları Koruma ve
Restorasyon
9:30 10:20   Genel İngilizce I    Türkçe I  Tarihi Yapıları Koruma ve
Restorasyon
10:30 11:20   Genel İngilizce I      Tarihi Yapıları Koruma ve
Restorasyon
11:30 12:20   Genel İngilizce I      Teknik Resim I
12:30 13:20   Temel Fotografi    Bilgisayara Giriş Teknik Resim I
13:30 14:20   Temel Fotografi    Bilgisayara Giriş Teknik Resim I
14:30 15:20   Temel Fotografi    Bilgisayara Giriş Rölöve I
15:30 16:20         Rölöve I
16:30 17:20         Rölöve I
İkinci Öğretim
Günler PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Saatler
17:30 18:20   Tarihi Yapıları Koruma ve Restorasyon  Teknik Resim I  Genel İngilizce I  Rölöve I 
18:30 19:20   Tarihi Yapıları Koruma ve Restorasyon  Teknik Resim I  Genel İngilizce I  Rölöve I 
19:30 20:20   Tarihi Yapıları Koruma ve Restorasyon  Teknik Resim I  Genel İngilizce I  Rölöve I 
20:30 21:20   Temel Fotografi  Bilgisayara Giriş  Genel İngilizce I  Türkçe I 
21:30 22:20   Temel Fotografi  Bilgisayara Giriş    Türkçe I 
22:30 23:20   Temel Fotografi  Bilgisayara Giriş     
Örgün Öğretim
Günler PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Saatler
08:30 09:20 Genel İngilizce I Genel İngilizce II   Türkçe II                                     
09:30 10:20 Genel İngilizce I Genel İngilizce II   Türkçe II                                     
10:30 11:20 Genel İngilizce I Genel İngilizce II   Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı  
11:30 12:20 Genel İngilizce I Genel İngilizce II   Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı Mimari Teknik Resim II
12:30 13:20       Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı Mimari Teknik Resim II
13:30 14:20         Mimari Teknik Resim II
14:30 15:20     Rölöve II   Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
15:30 16:20     Rölöve II Bilgisayar Destekli Çizim Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
16:30 17:20     Rölöve II Bilgisayar Destekli Çizim Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
17:30 18:20       Bilgisayar Destekli Çizim  
İkinci Öğretim
Günler PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
Saatler
17:30 18:20   Mimari Teknik Resim II Rölöve II Genel İngilizce I/ Genel İngilizce II Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
18:30 19:20   Mimari Teknik Resim II Rölöve II Genel İngilizce I/ Genel İngilizce II Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
19:30 20:20   Mimari Teknik Resim II Rölöve II Genel İngilizce I/ Genel İngilizce II Geleneksel Yapı Sistem ve Öğeleri
20:30 21:20   Bilgisayar Destekli Çizim Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı Genel İngilizce I/ Genel İngilizce II Türkçe II                                   
21:30 22:20   Bilgisayar Destekli Çizim Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı   Türkçe II                                   
22:30 23:20   Bilgisayar Destekli Çizim Mimari Süsleme Teknikleri ve Onarımı